English Français Italiano Espanol Deutsch Русский
Okna
NoFlash Logo

Okna PVC

System okienny Arcade

System okienny Arcade Proste System okienny Arcade Pollico

Arcade to systemy profili okiennych, które dzięki swoim klasycznym kształtom doskonale wpisują się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, zapewniając jednocześnie dobrą izolację termiczną. To optymalne połączenie bardzo dobrych parametrów użytkowych oraz estetyki.
5-komorowa konstrukcja profilu o głębokości zabudowy 71mm gwarantuje bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej. Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza. Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego.
Profile Arcade są dostępne w wielu różnych kolorach i dwóch wersjach skrzydła - półzlicowanym oraz prostym.

więcej

System okienny Eforte

.System okienny Eforte

Eforte to innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort użytkowania każdego budynku. Dzięki zastosowaniu Eforte przy produkcji okien, można osiągnąć współczynnik izolacji termicznej wynoszący nawet Uf=0,95 W/m²K. W praktyce oznacza to znaczne oszczędności na ogrzewaniu, sięgające nawet 80% (w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu), a co za tym idzie niebagatelny wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego.
To najlepsza inwestycja w przyszłość.
Możliwe do zastosowania w profilu Eforte szklenie o grubości do 56mm sprawia, że okna stają się doskonałą barierę nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Eforte to także nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę każdego domu.

więcej

System okienny Prestige

System okienny Prestige półlic System okienny Prestige System okienny Prestige Pasywny

Doskonałe parametry termoizolacyjne systemu Prestige, uzyskane dzięki głębokości zabudowy 76mm, gwarantują przyjazny klimat w każdym wnętrzu.
System Prestige to również nieograniczone możliwości aranżacji. Profile skrzydeł dostępne są w dwóch wersjach: skrzydło niezlicowane oraz półzlicowane z krawędziami.
Prestige został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym użytkowaniu przez wiele lat. Zgrzewalna uszczelka, koekstrudowana w procesie produkcji profilu, wykonana została z nowoczesnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa TPE. Warto także zwrócić uwagę na system odprowadzania wody z profilu, uniemożliwiający przedostawanie się wody do wewnątrz, a tym samym zapobiegający korozji wzmocnień. Z kolei 25-milimetrowy wrąb szybowy zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.
Profile Prestige pozwalają na zastosowanie pakietu szybowego o maksymalnej grubości do 45mm oraz na wykorzystanie skutecznych okuć antywłamaniowych. Unikalny zaczep listwy przyszybowej zapewnia bardzo dobre zabezpieczenie przed włamaniem. Profil Prestige w wersji Passive House ma także dodatkowe wypełnienie pianką, co pozwala na uzyskanie znakomitego współczynnika izolacji termicznej U=0,74 W/m²K oraz najlepszą możliwą izolację akustyczną.
Prestige dostępny jest również w wersji dedykowanej dla budownictwa energooszczędnego z szeroką ramą 96mm. Profile Prestige dostępne są w bogatej palecie 40 barw, w tym również w specjalnych foliach Titanium.

więcej

System podnośno-przesuwny

System podnośno-przesuwny

Systemy podnośno-przesuwne Inoutic to możliwość tworzenie ogromnych konstrukcji (z maksymalnym skrzydłem o szerokości 650 cm i wadze 250 kg), przesuwających się bez żadnego wysiłku. W czasie obrotu klamki skrzydła unoszą się nad ościeżnicę i dopiero wtedy możliwe jest ich przesuwanie – dzięki temu drzwi są niezwykle odporne na włamanie (przesunięcie opuszczonego skrzydła jest praktycznie niemożliwe). Można je również dodatkowo wyposażyć w napęd elektryczny sterowany pilotem. Poza wygodą i wyjątkowym komfortem użytkowania system HST wyróżnia się wysoką odpornością na wiatr, wodoszczelnością oraz doskonałą izolacją termiczną wynoszącą nawet 1,3 W/m²K. Konstrukcje mogą być wykonane jako 2 lub 3-skrzydłowe (ruchome jest jedno skrzydło) lub 4-skrzydłowe (dwa skrzydła ruchome). Budowa profili pozwala na niemal całkowite wpuszczenie ościeżnicy w posadzkę, a aluminiowe nakładki chronią próg i ułatwiają przejazd przez drzwi np. wózkiem inwalidzkim.

więcej

Systemy uchylno-przesuwne i obrotowe

Systemy uchylno-przesuwne i obrotowe wykonane są ze standardowych profili okiennych (Arcade, Eforte, Prestige), ale z zastosowaniem specjalnych okuć.
Uchylno - przesuwne drzwi tarasowe są alternatywą dla 2-skrzydłowych drzwi balkonowych - podobnie jak one pozwalają na otwarcie większej przestrzeni, ale ze względu na to, że skrzydła poruszają się w jednej płaszczyźnie i są podpierane przez mechanizm na całej swojej szerokości, mogą mieć nawet 1,8m szerokości każde. Biorąc pod uwagę to, że 2-skrzydłowe drzwi balkonowe są najczęstszą drogą wejścia włamywacza, warto rozważyć zakup okna uchylno-przesuwnego, którego pojedyncze skrzydło ryglowane jest na całym obwodzie do ramy. Konstrukcje mogą być wykonane jako 2 lub 3-skrzydłowe (ruchome jest jedno skrzydło) lub 4-skrzydłowe (dwa skrzydła ruchome).

Okna przechylne z poziomą osią obrotu pozwalają na stosowanie dużych wymiarów skrzydła i większych przeszkleń. Dolna część skrzydła wychyla się na zewnątrz, a górna do wewnątrz, co stanowi świetne zabezpieczenie przed deszczem - takiego okna nie zamknie też silny wiatr, bo wiejąc prostopadle do płaszczyzny okna równo działa na jego górną i dolną połowę. Możliwość obrócenia skrzydła prawie o 180' sprawia, że mycie szyby staje się zupełnie bezproblemowe.