O nas

Poznańska firma Variant
istnieje od 1996 roku.

Od samego początku zajmujemy się produkcją okien i drzwi z PVC, a także ich montażem.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży stolarki okiennej zaowocowało znakomitą znajomością oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Pragnąc przede wszystkim zadowolenia Odbiorców ze świadczonych przez nas usług, udało nam się osiągnąć dobrą, stabilną pozycję na rynku: produkujemy okna, które służą przez wiele lat, przy jednoczesnym zachowaniu ich niskiej ceny

ikonka

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa klienta

ikonka

Profesjonalny montaż

Wykwalifikowana ekipa montażowa.

ikonka

Indywidualne podejście

Umożliwiamy wykonanie rozmaitych konstrukcji.

ikonka

Najwyższa jakość

Wysokiej jakości produkt

Wysokiej jakości stolarka

Zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników umożliwia nam świadczenie kompleksowych usług. Zajmujemy się nie tylko produkcją, lecz także montażem okien, drzwi i pokrewnych oferowanych produktów. Na terenie Poznania i okolic codziennie montujemy dziesiątki okien uKlientów, którzy z zadowoleniem polecają nas swoim znajomym, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dzięki temu zyskujemy renomę przyjaznej i rzetelnej firmy.

Jako producent stolarki okiennej i drzwiowej, która ma długo posłużyć jej użytkownikom, nie pozwalamy sobie na błędy. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz wykorzystanie sprawdzonych w naszej wieloletniej praktyce, pełnowartościowych materiałów, daje nam możliwość zaoferowania Klientom okien i drzwi najwyższej jakości. To właśnie staranne wykonanie, użycie wysokojakościowych surowców oraz dbałość o każdy detal gwarantują, że oferowane przez nas okna plastikowe są wyjątkowo solidne, a firma Variant może szczycić się mianem wiodącego producenta systemów okiennych w Poznaniu.

Nowoczesny park maszynowy (URBAN), w który jest zaopatrzona nasza fabryka okien oraz doświadczenie załogi pozwalają nam wyprodukować nawet 200 okien plastikowych dziennie. Jeśli potrzebujesz dobrych okien, to doskonale trafiłeś. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami produkcji i montażu okien PCV. Nie trudnimy się typową produkcją masową: dzięki wielu stanowiskom roboczym, proces technologiczny umożliwia wykonanie pojedynczych, rozmaitych konstrukcji w dowolnym kształcie i kolorze. Także dlatego oprócz odbiorców hurtowych, takich jak firmy dealerskie, hurtownie budowlane czy developerzy, sporą część naszych odbiorców stanowią Klienci indywidualni.

Nowoczesny park
maszynowy (URBAN)

W który jest zaopatrzona nasza fabryka okien oraz doświadczenie załogi pozwalają nam wyprodukować nawet 200 okien plastikowych dziennie. Jeśli potrzebujesz dobrych okien, to doskonale trafiłeś. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami produkcji i montażu okien PCV. Nie trudnimy się typową produkcją masową: dzięki wielu stanowiskom roboczym, proces technologiczny umożliwia wykonanie pojedynczych, rozmaitych konstrukcji w dowolnym kształcie i kolorze. Także dlatego oprócz odbiorców hurtowych, takich jak firmy dealerskie, hurtownie budowlane czy developerzy, sporą część naszych odbiorców stanowią Klienci indywidualni.

Przewaga w popularności okien PCV

Nie da się ukryć, że wśród dostępnej na rynku stolarki okiennej od wielu lat prym wiodą właśnie okna PCV. Ustąpiły miejsca drewnianym i aluminiowym, choć trzeba przyznać, że także współcześnie produkowane okna z tych surowców mają bardzo dobre parametry techniczne. Skąd zatem zasłużona popularność okien i drzwi plastikowych? Nie ma wątpliwości, że nowo kupione okna powinny służyć przez wiele, wiele lat. Odpowiedzią na tę potrzebę jest długowieczne tworzywo PCV, bardzo odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV, wahania temperatur i wilgoć. Powinny również zapewniać optymalną izolację cieplną i akustyczną. Wśród systemów okiennych Variant znajdziesz także taki, który został stworzony specjalnie z myślą o podniesieniu standardów energooszczędnych budynku, a starannie opracowane uszczelnienia gwarantują bardzo dobrą ochronę przed hałasem. Wysoka bariera dźwiękowa zapewnia komfortowe warunki zarówno w domu, jak i pomieszczeniach biurowych. Duża przewagą okien PCV nad innymi jest to, że łatwo utrzymać je w czystości. Gładka powierzchnia ram okiennych nie wymaga konserwacji specjalistycznymi środkami, ochrony przed szkodnikami czy malowania przez cały okres użytkowania okien. Co ważne, dzięki temu, że oferujemy Klientom stolarkę okienną w różnych kolorach i wersjach skrzydła, można łatwo dobrać model dopasowany do elewacji i stylu budynku, nadając mu indywidualny charakter.

Wielkopolska Fabryka Okien VARIANT

ikonka

Fachowe doradztwo

ikonka

Solidne wykonanie

ikonka

Kompleksowa obsługa

ikonka

Wysoka jakość