HST SL 1600tt HI

System podnoszono-przesuwny, charakteryzujący się ponadprzeciętnymi parametrami izolacyjnymi. Drzwi HST SL 1600tt HI wyróżniają się doskonałą szczelnością, a przy tym nowoczesnym designem, pasującym do każdego stylu wnętrzarskiego. Drzwi przesuwne stanowią alternatywę dla tradycyjnych drzwi 2-skrzydłowych, które otwierają się do wewnątrz. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca, przez co można funkcjonalniej zaaranżować wnętrze. Model HST SL 1600tt HI przeznaczony jest do budynków o szczególnych wymaganiach termoizolacyjnych. To konstrukcja stabilna, pozwalająca na utrzymanie dużego ciężaru skrzydeł drzwiowych, przez co można wykonywać z jej wykorzystaniem dużych przeszkleń, optycznie powiększając wnętrza. Istnieją duże możliwości modyfikacji systemu, zmieniając m.in. ilość torów oraz warianty docieplenia. 

Il visualizatore dei colori per le finestre

Scegli il colore perfetto per te dalla tavolozza di 40 colori e decori disponibili

Scegli un colore

Charakterystyka drzwi przesuwnych HST SL 1600tt HI

Drzwi przesuwne HST SL 1600tt HI posiadają bardzo dobry system izolacji termicznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie elementów w wersji PLUS osiągnięto niski współczynnik przenikania ciepła Uf = 2,1 W/m2K. Decydując się jednak za najcieplejszą wersję, ochrona przed chłodem napływającym z zewnątrz jest jeszcze większa, ponieważ współczynnik ten wynosi już od 1,8 W/m2K. Kształtowniki mają różną głębokość w zależności od wybranej opcji. W przypadku skrzydeł jest to 67 mm. Dla ościeżnic dwutorowych głębokość kształtowników to 160 mm, dla trzytorowych to 247 mm, a dla czterotorowych to 334 mm. Możliwe jest zastosowanie w systemie wypełnienia, mającego grubość do 51 mm. Ponadto system został tak zaprojektowany i skonstruowany, że konstrukcja drzwiowa może przybierać niezwykle duże gabaryty, mające aż 8 skrzydeł. Docieplenie występuje w trzech wersjach: standard, wersja PLUS i wersja HI. Zastosowanie w drzwiach uszczelki wykonane są z wysokogatunkowego kauczuku syntetycznego. Wypełnieniem może być szyba pojedyncza lub zespolona, a także panel nieprzezierny, którego grubość to maksymalnie 51 mm.

 

W jakim kolorze drzwi przesuwne?

W przypadku modelu HST SL 1600tt HI może być to praktycznie każdy dowolny wybrany kolor. Istnieją nieograniczone możliwości pokrywania powierzchni drzwi, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wzór do aranżacji wnętrza i koloru elewacji. Wśród dostępnych wariantów jest szeroka paleta RAL, a wraz z nią farby poliestrowe, którymi malujemy powierzchnie metodą proszkową. Możesz też zdecydować się na anodowanie, a wraz z nim na jeden z oryginalnych odcieni – szampański, oliwkowy, złoty, brązowy, a nawet naturalnego aluminium. Jest też wariant dla zwolenników klasyki i naturalnej elegancki. Powierzchnie drzwi można lakierować i tym samym tworzyć powierzchnię, imitującą naturalne drewno. Drzwi przesuwne HST SL 1600tt HI mogą być więc zarówno zaskakującym akcentem wizualnym wnętrza, jak też idealnie wtapiającym się w kolorystykę pomieszczenia. W przypadku imitacji drewna to doskonały sposób na ocieplenie wnętrza i nadania mu przytulnego charakteru, jednocześnie potęgując nowoczesny wystrój dużymi przeszkleniami.

Articoli correlati